Odnosimy sukcesy sportowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 listopada 2017

 

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy sportowe, a o to lista zwycięzców : 

Jan Kasprzak- 7a

III m w XIX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój 2016

II m w VI Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Pieszyce 2016

II m w 9 Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży, Wrocław 2016

III m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Wrocław 2016

Stypendia za osiągnięcia sportowe, 2016

I m XX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój 2017

 

Apolonia Szumacher- 6c

III m w III Zawodach Pływackich o puchar wójta Osiecznicy, Osiecznica 2016r.

I, I m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Zielona Góra 2016r.

III m stylem motylkowym, III m stylem dowolnym II Ogólnopolskie Zawody Pływackie, Brzeg Dolny 2016

II m stylem motylkowym, II m stylem grzbietowym, II m stylem dowolnym w zawodach pływackich, Ostrzeszów 2016

Stypendia za osiągnięcia sportowe, 2017

II m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

Wiktoria Rak- 6c

II, III m w III Zawodach Pływackich o puchar wójta Osiecznicy, Osiecznica 2016r.

III, V, VI m w zawodach pływackich International Swimming Cup, Poznań 2016r.

III m w VIII Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Świebodzice 2016

II m w V Międzynarodowym Mitingu Pływackim, Oleśnica 2016

V m w III Edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej, Wrocław 2016

II m stylem dowolnym, II m stylem motylkowym, II m stylem grzbietowym w II Ogólnopolskie Zawody Pływackie, Brzeg Dolny 2016

Stypendia za osiągnięcia sportowe, 2017

I m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

I m w Międzyszkolnych Biegach Przełajowych, Pogalewo Wielkie 2017

Antoni Paszek- 5a

III m stylem klasycznym, V m stylem dowolnym w II Ogólnopolskie Zawody Pływackie, Brzeg Dolny 2016

Stypendia za osiągnięcia sportowe, 2017

Osiągnięcia w Akademii Piłkarskiej Brzeg Dolny

X m w XVII Międzyszkolnych Biegach Przełajowych, Pogalewo Wielkie 2017

Sara Czech- 5b

I m w Ogólnopolskim Turnieju w Zapasach, Brzeg Dolny 2016

I m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Wrocław 2016

I m w XX Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Zapaśniczym, Wołów 2016

Stypendia za osiągnięcia sportowe, 2017

I m w Turnieju Zapaśniczym, Brzeg Dolny 2017

I m w VI Memoriale w Zapasach, Gogolin 2017

Mieszko Słodowy- 4c

I,I,III,III m w XIV Otwartym Turnieju Powiatu Grodzkiego w Karate, Grodzisk Wielkopolski 2017

III w Ogólnopolskich Mistrzostwach KYOKUSHIN I WKF, Wołów 2017

 

Dawid Wierzchowski - 4c

Najbardziej wyróżniający się zawodnik w turnieju piłki nożnej, Wrocław 2014

III m w X Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2015

I m w Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój 2016

III m w Ogólnopolskim turnieju w zapasach, Cieszków 2016

II m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Brzeg Dolny 2016

I, II m w XX Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym, Wołów 2016

II m w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym, Brzeg Dolny 2016

I m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Wrocław 2016

III m w II Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Bielawa 2016

I m w XX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój, 2017

Dyplom za wzorową postawę w turnieju piłkarskim, Wrocław 2017

II m w III Międzynarodowym Turnieju w zapasach, Bielawa 2017

 

Maciej Kij- 4c

V m w III Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

 

Julia Kuźma -6c

III m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

Aleksander Woś- 5b

Wysokie wyniki w Akademii Piłkarskiej.

Powołanie do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie

Malwina Szpyra- 5a

II m w Mistrzostwach Polski Zachodniej w TAEKWON-DO, Strzelce Krajeńskie 2017

 

Autor: Aleksandra Charlęża - Gniewaszewska