Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym

Podsumowanie I semestru

11 lutego 2018

Klasy 4-7

 

Uczniowie klas 4- 7, którzy osiągnęli najwyższe wyniki  w nauce-  średnia 4,75 i powyżej

 
 
 
 
 

Lp

Uczeń

Klasa

Średnia

 

1.

Szpyra  Zuzanna Maria

7a

5,43

 

2.

Szumacher  Jan

6c

5,40

 

3.

Szpyra Kacper Kajetan

7a

5,29

 

4.

Wiśniewska   Aleksandra

7c

5,29

 

5.

Chimowicz  Maria

5b

5,27

 

6.

Zielińska   Amelia

6c

5,27

 

7.

Moroz  Alicja

7a

5,21

 

8.

Szumacher  Apolonia

6c

5,20

 

9.

Kaliszewska  Alicja

4b

5,18

 

10.

Drabik  Amelia Ewa

5c

5,18

 

11.

Moszczyński  Kacper

6a

5,18

 

12.

Wróbel  Nina

6a

5,18

 

13.

Kasperkiewicz  Katarzyna

6c

5,18

 

14.

Kuźma Julia

6c

5,18

 

15.

Rak  Wiktoria

6c

5,18

 

16.

Gałka  Hanna

4b

5,09

 

17.

Bojanowska  Magdalena Maria

5a

5,09

 

18.

Szał  Franciszek Marek

5a

5,09

 

19.

Wolski  Wiktor Jan

5b

5,09

 

20.

Krzyszkowicz  Lena Wiktoria

5c

5,09

 

21.

Bandura  Mateusz

6a

5,09

 

22.

Gajewski  Patryk

6c

5,09

 

23.

Lepkowska  Aleksandra Olimpia

7a

5,07

 

24.

Czekała  Amelia

4a

5,00

 

25.

Dutczak  Tytus

4b

5,00

 

26.

Laskowska  Nikola

4b

5,00

 

27.

Sikora  Amelia

4b

5,00

 

28.

Boczar  Lena

4c

5,00

 

29.

Kędroń  Jędrzej

4c

5,00

 

30.

Wierzchowski  Dawid Robert

4c

5,00

 

31.

Pawlicka  Julita

5a

5,00

 

32.

Bąk  Zuzanna

5b

5,00

 

33.

Ława  Kacper

5b

5,00

 

34.

Nestorowska  Gabriela

5b

5,00

 

35.

Białkowski  Igor

6a

5,00

 

36.

Ptasznik  Aleksandra

6b

5,00

 

37.

Bolek  Maja

6c

5,00

 

38.

Jakubowska  Emilia

6c

5,00

 

39.

Kwapisz  Mateusz

7b

4,93

 

40.

Czarny Mateusz Czesław

7c

4,93

 

41.

Lepkowski  Mikołaj

4a

4,91

 

42.

Drabik Milena

4b

4,91

 

43.

Florek  Kalina Zuzanna

4b

4,91

 

44.

Rak  Hanna

4c

4,91

 

45.

Woś  Alicja

4c

4,91

 

46.

Chyziński  Bartosz

5a

4,91

 

47.

Fryc  Gracjan

5a

4,91

 

48.

Paszek  Antoni

5a

4,91

 

49.

Solarewicz  Emilia

5b

4,91

 

50.

Staroń  Jakub

5b

4,91

 

51.

Woś  Aleksander

5b

4,91

 

52.

Kleszcz  Nadia

7a

4,86

 

53.

Tołtyrzewska vel  Krupińska  Amelia Zofia

7a

4,86

 

54.

Kosiński  Stanisław

4a

4,82

 

55.

Kutzmann Jeremi Paweł

4a

4,82

 

56.

Wiosna Michalina

4b

4,82

 

57.

Bryja  Adrian

5a

4,82

 

58.

Gębik  Agata

5a

4,82

 

59.

Bartosik  Zuzanna Karolina

6b

4,82

 

60.

Cirka  Karolina

6b

4,82

 

61.

Kuśnierz   Weronika

6b

4,82

 

 

 

 

Klasy gimnazjalne

 

 

Uczniowie klas gimnazjalnych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki  w nauce - średnia 4,75 i powyżej

 
 
 
 
 

LP

Uczeń

Klasa

Średnia

 

1.

Kołacz Julia

2bG

5,33

 

2.

Tomczak Dominika

2dG

5,27

 

3.

Barecka Martyna

2dG

5,2

 

4.

Romaniuk Nadia

3bG

5,2

 

5.

Wyszyński Mateusz

2eG

5,13

 

6.

Dziwińska Zuzanna

3bG

5,13

 

7.

Wiśniewska Emilia

3cG

5,13

 

8.

Krawczuk Anna

2eG

4,88

 

9.

Przychodny Mateusz

2eG

4,81

 

10.

Liszewski Emil

2eG

4,75

 

 

 

Autor: wice dyr. Dorota Szubert

Galeria

  • Powiększ zdjęcie