Jesteś tutaj: Start / O szkole / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Kadra Szkoły w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor szkoły : Zofia Kupczak

Zastępca dyrektora : Jolanta Fryga

Zastępca dyrektora :  Dorota Szubert

 

 

Lp

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Bąkowska Katarzyna

Religia

2.

Biedrzycka Wioletta

Pedagog specjalny

3.

Bolkowski Piotr

Wychowanie fizyczne

4.

Borla Katarzyna

Pedagog

5.

Chamuczyńska Sybilla

Psycholog

6.

Charlęża-Gniewaszewska Aleksandra

Pedagog

7.

Charuk Monika

Pedagog specjalny

8.

Chimowicz Izabela

Biologia, wychowanie do życia w rodzinie

9.

Chrabąszcz Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

10.

Czarnecka Grażyna

Język polski

11.

Czerwińska Agnieszka

Wychowawca świetlicy

12.

Dmytrów Krzysztof

Wychowanie fizyczne

13.

Drozd Patrycja

Wychowanie przedszkolne

14.

Dziwińska Grażyna

Język angielski, język niemiecki

15.

Fiałkowska Joanna

Chemia

16.

Fryga Jolanta

Wicedyrektor

17.

Gacek Kamila

Wychowanie przedszkolne

18.

Gałka Marzena

Język polski

19.

Gryga Krzysztof

Wychowanie fizyczne

20.

Grygonis Danuta

Język angielski

21.

Gulczyńska Maria

Informatyka, zajęcia techniczne

22.

Ilnicka Renata

Pedagog specjalny

23.

Janik Emilia

Pedagog specjalny

24.

Jaruga Anna

Edukacja wczesnoszkolna

25.

Jawor Wanda

Wychowawca w świetlicy

26.

Jaworska Małgorzata

Wychowanie fizyczne

27.

Jaworska-Kalisz Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

28.

Judzińska- Szpyra Dorota

Język angielski

29.

Karaś-Łyczko Dorota

Geografia

30.

Karpiak Renata

Plastyka, zajęcia artystyczne

31.

Kij Natalia

Wychowanie przedszkolne

32.

Klijewska Monika

Wychowanie przedszkolne

33.

Knobloch Dorota

Pedagog specjalny

34.

Kochmańska Magdalena

Pedagog specjalny

35.

Kokocińska Iwona

Biologia, przyroda

36.

Kozakiewicz Aleksandra

Pedagog specjalny

37.

Kozioł Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

38.

Kubasik Józefa

Edukacja wczesnoszkolna

39.

Kucharska Aleksandra

Język polski

40.

Kuczyńska Zofia

Nauczyciel bibliotekarz

41.

Kuna Wioletta

Religia

42.

Kupczak Zofia

Dyrektor

43.

Lebiedowska Jolanta

Matematyka

44.

Łukojko- Bobrowska Agnieszka

Wychowawca w świetlicy

45.

Łyczko Waldemar

Edukacja dla bezpieczeństwa

46.

Martyniuk Krystyna

Logopeda

47.

Matysek- Bursztynowicz Ewa

Nauczyciel bibliotekarz

48.

Mochol - Wolska Ewelina

Język angielski

49.

Nestorowska Edyta

Historia, wos

50.

Nowak Monika

Edukacja wczesnoszkolna

51.

Olender Paweł

Historia, wos

52.

Pańkowska -Czerwińska Agnieszka

Wychowanie przedszkolne

53.

Pastusiak Edyta

Edukacja wczesnoszkolna

54.

Pawliczak Anna

Pedagog specjalny

55.

Piecuch Patrycja

Wychowanie przedszkolne

56.

Polek Anna

Język niemiecki, język angielski

57.

Sadowska Agnieszka

Pedagog specjalny

58.

Sadowska Patrycja

Pedagog specjalny

59.

Siewruk Maria

Matematyka

60.

Słowińska Wioletta

Matematyka

61.

Smolak Marta

Pedagog specjalny

62.

Sobantka Stella

Wychowanie fizyczne

63.

Stadnik Jolanta

Język polski

64.

Staroń Gabriela

Język polski

65.

Stysiał Wioletta

Wychowanie przedszkolne

66.

Sygiel Aneta

Edukacja wczesnoszkolna

67.

Szubert Dorota

Wicedyrektor

68.

Szulc Karolina

Informatyka, fizyka

69.

Szumilas Anna

Język polski, historia

70.

Szumilas-Gidel Irmina

Wychowawca w świetlicy

71.

Twaróg Tomasz

Język angielski

72.

Tworzowska Dorota

Matematyka, technika

73.

Wilczyński Bogodar

Wychowanie fizyczne

74.

Wolska Halina

Wychowanie fizyczne

75.

Woskowicz Mariusz

Religia

76.

Wróblewski Adam

Muzyka

77.

Ziemczak Agnieszka

Wychowanie przedszkolne

78.

Zwierzyk Kinga

Wychowanie przedszkolne

79.

Zygmunt Teresa

Doradztwo zawodowe