Dzwonek na obiad

Dzwonek na obiad to program którego celem jest zapewnienie potrzebującym dzieciom ciepłego posiłku. Realizowany był w dniach od 26 do 30 października. Organizatorem programu jest Fundacja ,,Być bardziej’’. Jest ona częścią ogólnopolskiej akcji ,, Grosz do Grosza’’. W naszej szkole powołano komitet organizacyjny w którego skład weszli uczniowie; Aleksandra Wiśniewska, Maja Śliwińska, Maria Mikołajczak, Klaudia Szumiał oraz nauczycielki Wanda Jawor i Agnieszka Łukojko Bobrowska. Uczniowie zwłaszcza najmłodsi chętnie wzięli udział w akcji. Zbierali grosze na wykupienie obiadów dzieciom zgłoszonym do programu. Zebrano 505 zł. Już teraz cieszymy się, że los niedożywionych dzieci może odmienić się dzięki naszej współpracy.

Wanda Jawor
Agnieszka Łukojko Bobrowska